.

.

Со попуст
QYCloud Педалата Exerciser Биро Вежба Велосипед Мини Рехабилитација Stepper Дома Молчи Вежба Велосипед Мазна и Тивко Нога и Рака Опрема за Вежбање

QYCloud Педалата Exerciser Биро Вежба Велосипед Мини Рехабилитација Stepper Дома Молчи Вежба Велосипед Мазна

DEN 1723.20

Од стока
Во магацинот

8 НИВО RESISTANCE8 нивоа магнетни отпорност на системот, мазна и тивко.Место циклус на врвот на табелата и можете дури и може да се користи како рака exerciser!Мал прст бразди на подножјето/рачка за удобно се вклопуваат, не за арм вежба, тоа може да се стимулира циркулацијата на крвта и подобрување на арм движење.[Компактен Нога и Рака Exerciser] Компактен магнетни педалата exerciser се користи за нога и рака вежба дома или канцеларија, педали од велосипед додека гледате ТВ, или под биро.Прилагодете го отпорот на велосипед, може да се користи за лесна вежба или strenth вежба, тоа може да се користи од страна на мажите или жените, децата или за постарите лица, за да се постигнат различни фитнес цели.Можете исто така да се стави на велосипед на биро за рака велосипедизмот вежба.Треба само 4 чекори за да ги инсталирате сите делови.Мониторот работи автоматски кога ќе возилото. [Мазна и Тивко] Нема повеќе бучава влијаат на концентрацијата на вас и луѓето околу додека сте pedaling тоа.Педалата додека сте на работа, се направи вашите нозе movment цело време, можете исто така да го педалот тоа после долго време за работа, се опуштите, ги активирате вашите нозе и раце, додадете забава за вашата секојдневна работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 532.80

Внимание.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба 【Модерен & Користете】Ни

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 1343.76

Кутија за чевли треба да биде инсталиран од страна на себе си.5 CM , 47x32x21 CM , 27.Бренд : ZRONGQFMaterial : Plastic Size : 31x22x12

DEN 1099.20

Пластични Складирање Шише / Игли За Шиење Контејнер / Игли За Плетење Чување Од Носителот.Материјал : Пл

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ♥ Вашиот Избор Не

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р

DEN 311.28

Печатени обрасци се сите еколошки печатење методи, со богати бои и јасни обрасци.Ова е причината зошто о

DEN 2162.40

ГОЛЕМИНА Дијаметар 50.8 cm / Висина 35.56 cm.Оваа голема големина може да се сместат различни елементи, многу п

DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч

DEN 319.44

???? [Switch Заштитни Случај] Nintendo Switch себе, игра картички*5, кабли, слушалки, и други додатоци може да бидат за

DEN 786.96

Niseyo е посветен на истражување и производство на капчиња коса.Niseyo е Предности : Добро Материјали, Стабиле

DEN 1267.20

Прецизно изработени совети со супериорен fitment за фул контакт одговара и подолг живот.Перформанси оптим

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.

DEN 156.48

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 167.76

Премиум Квалитет Знаме Печ со 100% Детални Везови.Добиете голема вредност за пари со нашиот бренд нови и в

DEN 1442.40

30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбеднос