.

.

Со попуст
10-32 x 1/2 Двојно SEMS Завртки/Рамен & Подели Подлошки/Филипс/Пан Глава/Челик/Цинк/Стан за Миење OD = 9/16 (Картон: 6,000 компјутери)

10-32 x 1/2 Двојно SEMS Завртки/Рамен & Подели Подлошки/Филипс/Пан Глава/Челик/Цинк/Стан за Миење OD = 9/16

DEN 1615.20

Од стока
Во магацинот

Пан Филипс Двојно Миење SEMS.Сплит Lock & Тесен Рамни Подлошки.Произведен да ASME B18.13a & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен & Печени по Позлата.SEMS Завртки, 10-32 x 1/2" Двојно SEMS Завртки / Рамен & Подели Подлошки / Филипс / Пан Глава / Челик / Цинк / Стан за Миење OD = 9/16.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2083.20

5 / 16"18 X 11 / 4".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 11 / 4", Надворешно Навој сврзува�

DEN 2198.40

Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина.Единствен на теренот, за да се обезбеди непречен�

DEN 16511.76

Станот Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој.Челик Црна Оксид над 188 Нерѓос

DEN 1353.60

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина).Метрички навој диј

DEN 931.20

#832 X 7 / 8".Машина Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #832 X 7 / 8", Надворешно Навој сврзувачки елеме

DEN 102.96

Големина : M50.8 X 12 MM.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишкат

DEN 301.92

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 30pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна�

DEN 455.28

Овие висок квалитет на Копчето Главата Завртки се совршен предмети кога сервисирање на вашиот ARRMA возил

DEN 172.80

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

DEN 1315.20

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

DEN 455.28

Направени од страна на Axial Трки; Axial Трки е сад врз основа на компанијата; делови се извори од Глобалните �

DEN 241.68

Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (н�

DEN 227.76

Пакетот Вклучува : 20 Сетови (20 компјутери m6 x 20mm завртки+ 20 компјутери m6 хексадецимален locknuts + 1 buc Torx се воз

DEN 12215.76

Станот 100° Филипс.Машина Завртка.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Крупни & Парична Казна Тема.

DEN 429.60

Глава Висина : 0.290".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 189.36

016"Навој на Главата Кол : 4mm / 0.Спецификација : Боја : Сребро Gray Model : M2x4mm Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки steel Sc

DEN 17567.76

Пан Филипс Внатрешни.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13 димензии.Машина Завртка : 188 Нерѓосувачки

DEN 239.76

Лесно да се држат надвор да даде совршено се вклопуваат.Цинк легури материјал, одличен антикорозија, цв�

DEN 14160.24

Пан Филипс Двојно Миење SEMS.Сплит Lock & Тесен Рамни Подлошки.Произведен да ASME B18.13 A спецификации.Целосно На

DEN 299.76

39"; Завртка Главата Длабочина : 2.31"на Теренот : 0.【ГОЛЕМИНА】 Модел : M5x8mm; Завртка Должина : 8mm / 0.39"Навој на �

DEN 2018.40

Глава Висина : 0.086".Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Тема : ГРУБ.Тема Покриен�

DEN 11135.76

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Жолта

DEN 808.08

Среќен shopping Excellent услуги на клиентите , :Ако со, најверојатно, нема шанса да направат проблем со нашите п

DEN 221.28

5 mm; Diámetro де ла cabeza : 6 mm / 0.Тема Стил : Целосно Конец; Глава Стил : Countersunk / Рамна Глава.Анти Кражба Машина За

DEN 171.60

Плоштад Копчињата Се Машински Елементи Се Користи За Да Се Одржи Машини Делови Во Место.Се Користи На Мо

DEN 883.20

Овие висок квалитет на Копчето Главата Завртки се совршен предмети кога сервисирање на вашиот ARRMA возил