.

.

Со попуст
Четка,360 степени Ротирачки Нерѓосувачки Челик Пластични Чистење Прашина Четка за Тврдо Мермерна Плочка Ламинатни

Четка,360 степени Ротирачки Нерѓосувачки Челик Пластични Чистење Прашина Четка за Тврдо Мермерна Плочка Ламинатни

DEN 1639.20

Од стока
Во магацинот

√ Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Мерки на претпазливост : √ прирачник за грешка при мерење на производот е 1 см, што е нормално. √ Сите слики од производот се физички, нормални бои се појавуваат поради разликата помеѓу светлината и екранот √ време на Испорака е околу 15 работни дена.големина : Памук главата висина : 3.Тоа исто така може да се користи како сува четка за да ги собереш на косата и прашина.5 см Памук внатрешен прстен и надворешниот прстен проред : 13cm Барел големина : висина 29cm должина 48 ширина 30cm Род телескопски опсег : 94-122cm Мерки на претпазливост : √ прирачник за грешка при мерење на производот е 1 см, што е нормално.Спин Чистење на Системот : Брзо и лесно да ги отстраните водата и нечистотијата од главата на микрофибер четка!. ** * Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.Нерѓосувачки челик сушење кошница, висока-брзина на ротација, анти-поздравниот три-димензионални дизајн, не е лесно да ги кородираат, добра цврстина, дехидрација зголемува инерција, и дехидрација е здодевна.Материјал : микрофибер + висок квалитет, од нерѓосувачки челик.На микрофибер четка главата е почиста од памук, веднаш се исуши и нема ленти. √ Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 383.76

Секоја употреба на TOPPIN бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демон

DEN 1377.60

[Попродажбата на услугата] Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни email и ние ќе ви одговори

DEN 592.80

Таписерии и деликатна, високо компатибилни со опремата.Цврст и издржлив, долг животен век.Лесен за упот

DEN 556.80

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 5942.64

10ВО1 ПОЧИСТА : Опремена со 10 мулти цел алатки за целиот дом чист.ОТСТРАНЛИВ РАЧНИ STEAMER : Чисти и понатаму д

DEN 1514.40

** РОТАЦИЈА : Оваа четка глава е направен од микрофибер пената и да е дебел и мек за да се спречи гребење н