.

.

Со попуст
Kohler 77980-4А - -2MB Компоненти Молк Тела, Жив Бранеа Moderne Месинг

Kohler 77980-4А - -2MB Компоненти Молк Тела, Жив Бранеа Moderne Месинг

DEN 12744.96

Од стока
Во магацинот

Две рачката на менувачот нуди посебна контрола на топла и ладна вода.Вертикална спреј испорачува нежни, локализирани поток на вода.Тела-планината вакуум прекинувач.Вклучува метал pop-up мозоци со 1-1/4-во tailpiece.Координатите со Компоненти чешми, додатоци, и туширање компоненти за да се заврши својата бања.Ultra Glide вентили со сува-матични технологија се со цел да се елиминира заедничката течење патеки и да се обезбеди непречено, напор контрола.Премиум метална конструкција за издржливост и сигурност.KOHLER завршува спротивстави на корозија и tarnishing.Wall-mount.Модерна форма ги задоволува современите функција : KOHLER Компоненти колекција е дефинирано од страна на контролирани форми и старк прецизност во секоја линија и агол.Со Компоненти, да дизајн вашиот сопствен бања.Оваа распространета мијалник тапа карактеристики елегантни, минималистички рачката на менувачот.Координирање на овој мијалник тапа со други Компоненти, чешми и додатоци за да се создаде персоналните дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1151.76

Оваа славина за бања потоне се користи цврсти месинг.Тоа го прави на квалитетот на славина очигледно е п

DEN 1751.76

Бакар заврши создава античкиот изглед.Модерната водопад славина за бања потоне.Еден лост дизајн за лес

DEN 647.76

Spout висина : 6.6" Spout се постигне : 5.9" во Текот висина : 10.6" Дупка големина : 1"1,3".Дизајн : цел да се вклопи во ед

DEN 1535.76

Премиум Квалитет : Овој водопад тапа сите направен од висок квалитет на цврсти месинг и 100% оловослободн

DEN 3852.00

Задоволство Гарантира : има за Цел да им Понуди на Задоволство на Услуги на Клиентите.Ако поради некоја

DEN 1879.20

Ве молиме погледнете го вистински производ!★ Поради светлината и се прикажат на екранот, проектот може

DEN 2323.20

Квартал се претвори Керамички Диск функција.Дувачкиот изградба.Метална рачка ,со Aerator 1 / 2" IPS (DN15) влезот.

DEN 767.76

Материјал : алуминиум.Димензии : Ширина и висина околу 10*23cm, калибар за 2cm.Направени од добри материјали,

DEN 3808.32

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топлосива металик изглед.ФЛЕКСИБИЛЕН

DEN 2758.80

Елегантни leadfree, хармоничен дизајн.Избор на осум убави бои за да одговара на најпопуларните дизајнер чеш

DEN 1103.76

Материјал : Ниска Доведе Месинг обезбедување на квалитетот и долговечноста, доведе процент помалку од 0.

DEN 12594.48

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 7" центри 2дупка за инсталаци

DEN 2100.00

♥ Нашите тапа може да заштедите до 30% на вода ♥Филтерот bubbler на практична потоне тапа прилогот има водас

DEN 1900.56

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН 2 CUPC тапа снабдување линии;.Тапа Клучни Карактеристики : Тип : Бања Потоне Тапа Заврши :

DEN 863.76

Фокусирајќи се на срединатадаhighend бања производи,како што се чешми, тоне, тоалети и надземни врнежи.Огле

DEN 1751.76

Да ви обезбеди со удобно бања средина е цел дека ние сме pursure.1")се Справи со Висина : 9cm(3.Airuida е професионал

DEN 3914.40

Тоа Е Супер АнтиКорозија и Термички Шок Отпор Перформанси : Cass Тест за 4 Часа, Постигнување на Национално

DEN 7078.56

Солидна месинг изградба.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка за инсталација 1.2 GPM / 4.5 LPM spout проток на 6

DEN 2572.08

Три дупки за монтажа.Метал навој шахти.Керамички кертриџ.Појавување на popup.Макс проток 1 2 GPM (4 5 LPM) во 60 PSI (

DEN 1199.76

Издржливи Хром Полиран Финиш : Противи оцрни и отпорност од секојдневна употреба.Лесен за Инсталација :

DEN 5016.00

Дверачка centerset тоалетот славина за 4инчен центри.KOHLER керамички диск вентили надмине индустрија долгове

DEN 3758.64

За наводнување на растенијата.Капење на бебето Една функција целосна rainshower.Од бања потоне чешми и када

DEN 10408.56

Делта е ексклузивни ДИЈАМАНТ(TM) Печат Технологија користи вентил со тешка дијамантски слој да ви донесе

DEN 8053.20

ДИЈАМАНТ Печат Технологија е помалку кавга да се инсталира и му помага на вашето славина се врши како но

DEN 2399.76

Вграденво мултиmesh бања тапа aerator може да донесат совршен и тивко поздравниотслободен аерација проток н

DEN 1487.76

Компатибилен со 1 или 3Дупка за инсталација.PopUp Мозоци Со Преливник Вклучени.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛ – Leadfree соли

DEN 2337.60

Тоа Е Супер АнтиКорозија и Термички Шок Отпор Перформанси : Cass Тест за 4 Часа,Постигнување на Национално

DEN 7608.00

Исцедете собранието се продава одделно.Ѕидмонтирани за употреба со брод стил тоалети.Трим комплет само

DEN 1151.76

Должината на Млазницата : 7 Рачка Материјал : Цинк Легура 5.Современиот Стил на Дизајн, Издржливи Завршни