.

.

Со попуст
Zulu Exero Отворен Уво Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки (Сива) Bluetooth за Трчање, Велосипед, Пешачење, со Микрофон

Zulu Exero Отворен Уво Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки (Сива) Bluetooth за Трчање, Велосипед,

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Лесни (1 мл) коскената спроводливост слушалки дека остатокот околу вашето уво и производство на музика од вибрации тивко против вашиот горниот образ/уво коска.Ве молиме имајте предвид, во поголем обем тие не се 100% молчи за луѓето стои до тебе во тивка соба (ова важи и за сите коскената спроводливост слушалки).Целта со коскена спроводливост е да се ослободат вашите уши.Вибрациите augments звукот искуство и во голема мера го намалува звукот истекување на луѓето околу вас во споредба со звучници, но тоа се уште е потребен дека коишто се слушаат звучни бранови се произведува. 6-час на животниот век на батеријата; микро-USB полнење кабел опфатени; Bluetooth v5.0; парови со било кој Bluetooth-от уред за безжично аудио стриминг.Може да се поврзете со повеќе уреди, но може да игра само од еден уред во исто време.Вграден микрофон; се зборува на телефон или да се користат на некој гласовен асистент.Се свесни со коскена спроводливост технологија, на повисоки количини може да има ехо (ова е исто така важи за сите коскената спроводливост слушалки).Отпорност на вода оценка : IPX5 (поздравниот доказ, но се избегне целосна течни submersion; пот отпорни но тешки џемпери треба да се погледне за поголема отпорност на вода оценка).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 8616.24

Три бои од мека природна светлина го осветлуваат вашата убавина во различни прилики.Телефонот се стега

DEN 1351.20

★ Идеален за косата ★ Метал pin, мазна рачка, удобен зафат ★ Тоа ќе не нула скалпот или оштетување на коса

DEN 1918.80

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Разлика од Поевтини Отстранлив Ѕид Decal Налепници РЕАЛЕН ИЗГЛЕД : Печатени со Нај

DEN 1475.76

Врнежлив таванот дизајн : ефективни дожд,лесен за употреба,повеќе убави.Прашува : ➤не вклучува декорати

DEN 287.76

1 / 4" BSP Женски Целосна Пристаништа Еден Начин Воздух Проверете Вентил.Притисок Отпорност : 150 PSI / 1 MPa.Тем

DEN 287.76

Тоа само го штити од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти.Материјал : МИЛЕНИЧИЊА , 99% Реп

DEN 359.76

Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчен).Класификација : Маска.Функција : ги Штити вашата уста и лице од праш

DEN 2055.84

Направени од висококвалитетни материјали, тоа е влагадоказ, флексибилни, светлина, дише, нетоксични, не

DEN 6074.16

Прилагодлива температура поставувања од 080 целзиусови степени (32176 степени Целзиусови).Ова восок потопл

DEN 1716.00

Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со userfriendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан US

DEN 5587.20

Тивко работење со мека на допир отворање.Направени од издржлив корозијаотпорни материјали и отстранли

DEN 358.80

20 Парчиња Ѓердан Синџири 4 Боја ЛинкКабел Синџир Ѓердан со Hummer Clasps Лице Покривање на Синџир на Рака Лице

DEN 959.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 7483.92

Силна носивоста, Храбар дебели заграда, посилни товарот, подобар квалитет, постабилна полица и обезбеду

DEN 3893.76

Производот е празна кутија, кутија се користи, може да биде ставен во везана кутија, или тоа може да се ко

DEN 15043.68

Тип На Производ : Шише.Пакет Димензии : 16.002 Cm L X38.1 Cm W X38.1 См Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Количина : 1 Corning 250

DEN 215.76

ДВОЈНА ГЛАВА ЧАК : Прави гуми вентили повеќе достапни со две глави за полесен пристап.НАДУВА : Со hooking на

DEN 9913.68

Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est го

DEN 1557.36

Farmhouse Кујна Оркестарот на Оваа складирање кофа се користи за да се одржи лук, кромид, компири и други вид

DEN 705.60

Направен во САД.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштит

DEN 647.52

【Висока Осветленост & Умен Допир Контрола】selfie прстен светлина се карактеризира со висока сензитивнос

DEN 2400.00

Убавината Лична Нега Алатки, Прибор За Шминка Четки Алатки Око Лажни Трепки Лепила Лажни Трепките.Карак

DEN 5976.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Материјал : 100% најлон, DWR сло

DEN 319.20

Honeywell PS1202 A00 Замена на Напојување Одбор за модели F50 F, F300 A, F300 EReplaces 208414 A, 208414 B, 208414 C120 VHas на избор скокач за

DEN 959.52

8") (2020) Тенки, Лесни и Тешки : Вашиот Punk Case Екстремен случај ќе го заштити вашиот LG Stylo 6 против гледа и непр