.

.

Со попуст
Haieshop Чување на Кутии за Складирање Кошница, со Рачка Ратан Складирање Кутија Плетен Кошница Десктоп Складирање Чување Закуски Завршувањето Кутија Остатоци Кутија

Haieshop Чување на Кутии за Складирање Кошница, со Рачка Ратан Складирање Кутија Плетен Кошница Десктоп Складирање

DEN 2611.44

Од стока
Во магацинот

Големина : 45x35x40cm Боја : A , Б. Ткаење целата врба, кадење процес, круг и целосна, издржлив и силен.Перат памук и лен обвивка, мека и дише, лесно да се чисти, се справи со дизајн, лесно да се движите.Рачно изработен и должината на растението себе ограничена, на производот ќе имаат зглобовите, а на дното ќе биде малку нерамномерна.Поради временските услови и складирање , време на сушење нема да биде долго, производот ќе има благ вкус, но тоа нема да влијае на здравјето и по неколку дена на сушење, вкусот ќе исчезне.Haieshop Product име : Складирање Кошница Број : 1 Material : wicker Color : А , BSize : 45x35x40cm Апликација : крпа за складирање, храна,козметика, обувки, играчки и книга.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 863.76

Она што е во пакет?.Еден сет на 1Pack Виси Плакарот Организатор, Димензии : x 12.2 12.2 x 39.9 инчи.Еден сет на 1Pack Си�

DEN 479.52

★ОРГАНИЗИРА ОБЈЕКТИ за ДА се СПАСИ & ИСЧИСТИ ПРОСТОРОТ : Тоа е совршен организација за закуски, мачка тр�

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 1416.72

Модерен и издржливи складирање коцки : исклучителна ткаенина, карактеристична шема, тешко картон stitched в

DEN 839.76

Материјал Опис : Висок Квалитет На Полиестер.Додатоци Структура : Еден Главната Рамка, Со Памук И Лен Пре

DEN 5328.00

Ткаени од ратан, тоа е издржлив, флексибилни, здрава и еколошки.Рачно изработени, добро направен, домот, �

DEN 719.76

ИДЕАЛНИ за СКЛАДИРАЊЕ ИЗБОР : На superio чување на кутии се лесно решение за организирање на вашиот дом, ста�

DEN 1433.28

Организација и складирање веќе не треба да биде кавга или катастрофа чекаат да се случи.Антислајд функц

DEN 839.76

7 инчен(L) X 11,8 Инчен(W) X 9.На Водоотпорен Внатрешниот Слој Само Треба Да Се Избриша Со Влажна Сунѓер Или Вла

DEN 743.76

Пакетот Вклучува : 6 pack расклопна лен складирање кошници со рачки; големина врска : 12" x 8" x 5", боја : сива бо�

DEN 623.76

ЗДРАВ lidded дизајн задржи продукти далеку од прашина; јаже рачка за лесно слајд и да се повлече од полицит�

DEN 1768.80

Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорап�

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 1207.20

Ви благодариме!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Пакетот Вклучува : 1 Парче Кутија за Скла�

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 719.76

Коцка Чување На Кутии За Да Не Се Само Домаќинство Живот Добра Помошници, Но, Исто Така, Поставен Украси.�

DEN 887.52

Она што е во пакет?.Еден сет на 1Пакет Дополнителни Големи Играчки Чување на Кутии, Димензии : 26 x 12.8 x 15.8 ин

DEN 839.76

Водоотпорен Јп Слој Внатрешен,Што За Да Се Постигне Ефект На Влага Отпорни.Здрав Јаже Рачка : Складирање

DEN 9464.88

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спалн�

DEN 503.76

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : чување На кутии се направени од полиестер, одлична изработка, лесни, носат