.

.

Со попуст
Спојувалка за Каиш Holster со Безжична Тастатура со Застане за Samsung паметен Телефон

Спојувалка за Каиш Holster со Безжична Тастатура со Застане за Samsung паметен Телефон

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

5 инчи Прилагодливи Агол Телефонот Стои Здрав стојат погоден за повеќето уреди Корисна, преносни, лесен и лесно да се носи се Прилагодува на секој агол, со притискање на едно копче Изградена од силни и издржливи материјали на Силиконски влошки во база за да се спречи лизгање Безжична Тастатура за Една сосема кабел-бесплатна Безжична Тастатура користи безжична технологија за да се поврзе со вашиот уред.Флексибилни, трајни, кој обезбедува да го заштитите вашиот телефон и други работи од гребнатини, испакнатини, несреќа шокови и капки.Па вие сте слободни да се движат на тастатурата само за каде било во рамките на опсегот и безжично тип далеку.Опремен со еден појас јамка и спојувалка за каиш.И неговиот тенок, компактен дизајн зема многу помалку простор на вашиот монитор.Издржливи Спојувалка За Каиш + 2 Дополнителни Појас Циклуси За Дополнителна Безбедност.Телефонот Стои : се Прилагодува на секој агол, со притискање на едно копче, Силиконски влошки во база за да се спречи лизгање.Спојувалка за Каиш СТП Кожа Телефон Holster Направени од Faux Кожа.Посебни Карактеристики : 49 Повикување на Текст Тастатура Боја ПРЕДВОДЕНА за работниот статус индикација портата за Micro USB полнење Изграден во батерија Li-ion батеријата софтвер за управување време на Полнење : 3-4 часа Моќ софтвер за управување Работен опсег : 10m безжична Верзија 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 309.12

Обезбеди лесно пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Ако имате било какви прашања во врс�

DEN 215.76

Компатибилен со повеќе мобилни телефони, која е слична големина со Samsung Galaxy S6 со Otter Box Патнички Серија Сл

DEN 568.80

Компатибилен со i Phone 8 ПЛУС & i Phone 7 ПЛУС (САМО).Робустен, 3слој заштитна случај, со вграден екран заштитник,

DEN 263.76

МОНТАЖНИ И 360° ВРТЛИВАТА HOLSTER СПОЈУВАЛКА за КАИШ : На holster спојувалка за каиш ротира 360 степени, што полесн

DEN 926.40

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

DEN 551.76

Вклучува опционални lanyard јамка за да се обезбеди задржете 360 степени Заштита – Полно работно тело двоен

DEN 382.80

Затворањето е направен ретки земни neodymium магнети затворачи.На ITG Ниво Случај серија обезбедува заштитни

DEN 383.76

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за да се задржи два пара очила безбедно и корисна за кога ќе им треба.ОСТАНУВА ЗАШТИТЕ

DEN 407.76

【Компатибилен】 се Вклопуваат со i Phone 13 Про 6.1 инчи,без вграден екран заштитник (НЕ за i Phone 13 мини 5.4 инчен

DEN 2208.00

Мобилен телефон на поправка делови.За Samsung Галакси A40 Целосна Покриеност Shockproof TPU Случај.Мобилен телефон

DEN 309.60

Apple i Phone 6 / 6 S случај само за вас : Тенокнопрактични, на Фунтата серија случај целосно ја надополнува онаа

DEN 309.12

Бидејќи правење клиенти 100% задоволни е нашата продавница е врвен приоритет.Пакет Содржи : 1x Samsung A12 5 G Тел

DEN 1262.40

Големина на : 9*16.Модна ревија и Стил на Живот 1.4*1 Инчи)Одговара For For i Phone SE2020,11,11 Про,Про 11 Max,XS Mas,XS,X,8,7,6 S,XS ,XR,

DEN 215.76

Спакувани со Wonderfly : 1 x Црни хоризонтална солиден за носење.Телефонот и појас не се вклучени.Е Потребна П�

DEN 309.12

【ПојасКлип Holster】На 360 степени вртливата спојувалка за каиш на оваа Галаксија A02 S случај е rotatable, исто та�

DEN 213.12

Уникатен слики на висок Квалитет на тврда пластика и трајни силиконски материјал да се вклопи во вашиот

DEN 285.36

Пакет Количина : 1 Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Произведена со највисо�

DEN 287.52

[ШОК АПСОРПЦИЈА] : 4 слоеви нивоа дизајн на бранител шарени случај перници против шок,пад и влијание, капа

DEN 468.00

На BELTRON snapна заштитни случај и спојувалка за каиш комбо карактеристики супертенок профил, rubberized зафат з�

DEN 479.76

6 Капка Тест Одобрени.Компатибилен – Компатибилен со Apple i Phone 13 Про 6.6 Капка Тест Одобрени.Не ќе работат с