.

.

Со попуст
XUXUWA 6-инчен Фризер Професионални Фризерски Ножици, Дамаск Шема Фризерски Рамен Shears (Боја : Сребро)

XUXUWA 6-инчен Фризер Професионални Фризерски Ножици, Дамаск Шема Фризерски Рамен Shears (Боја : Сребро)

DEN 943.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : висок квалитет слој од челик.Разноврсна : Мазни рабови се направи професионален фризури потенки ножици побезбедно и полесно да се користи во мажи, жени, постари лица, деца и бебиња.Прецизноста фалсификувани Дамаск модел е многу издржлив и флексибилни.Лесен за користење : Остар жилет сечилото и рака-наострен рабовите Компатибилен со лесно, па дури и косата се отстранува без да се оштети или разделување на косата.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : Сребро е продавница.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1840.80

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

DEN 1859.76

6" Црна Титаниум.Черепот Тензија w.Црвени Очи.Hitachi Јапонски Нерѓосувачки.Случајот се вклучени.Висок квал

DEN 215.76

Сите производи што се продаваат од тука поминале нашите строги квалитет на секоја фаза на производство

DEN 795.12

6.0" 35 Заби.Lefty Исклучување Постави Ергономски Се Справи.Јапонски Нерѓосувачки.Случајот се вклучени.Висо

DEN 215.76

【Лесно да се чисти】Нашата пакет опремени со мала четка за да се исчисти режа, убедливо далеку мали скрш

DEN 1732.80

Доживотна Гаранција : Ние во целост веруваме во квалитет, издржливост и практичност на овие коса за сече

DEN 1068.00

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

DEN 1644.00

★Оваа фризура ножици е направен од нерѓосувачки челик, многу издржливи, многу остар нож, може да се каст

DEN 2159.76

Цврстина : 59 60 РК.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ 100% 440 C Јапонски нерѓосувачки челик коса чистење режа со пр

DEN 1523.76

На машина глава може да биде заменет и отстранети.Се користи за сечење на пластични во големи производн

DEN 455.76

Остри ножеви од нерѓосувачки челик кујнски shears во основа може да се намали нешто што сакате брзо, со лес

DEN 1696.80

Карактеристики : 440 C конвексни ножеви,многу остри и може да се задржи остри текот на долг работен век.Доб

DEN 479.76

Амортизирање влошки за контрола апсорбира притисок додека сечење.Боја : Пастел, lgreen Kitchen Ножици, Тешки К

DEN 1720.80

КОСА ЧИСТЕЊЕ, ЧЕШЕЛ ВКЛУЧЕНИ Покрај два коса за сечење чешли ние ги користиме секојдневно, додека сечењ

DEN 561.60

Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговио

DEN 333.36

【Сечилото Заштита Покрие】готвење ножици сечилото guard специјално дизајнирани со магнетни вшмукување,

DEN 191.76

Намалување на притисок меѓу прстите и ножици, нега на вашите прсти во текот на долго време сечење.Лесно

DEN 4536.00

Вртливата Се Справи.Мат Црн Финиш.Конвексни Edge / Прилагодливи Тензија Завртка.C3 Blender Вклучени (40 Заби /

DEN 292.56

Совршен за салонот работници, barbers, и дома use Specification : Предмет Тип : Коса за Сечење Scissors Material : Нерѓосувачк

DEN 3699.36

Забелешка : Тоа не може да остане во влажна средина often Regular maintenance Avoid сечење дебели ткаенини, жици, пласт

DEN 564.96

Тоа ќе биде вашиот совршен асистент.Пакет содржи : 1* 6 инчи коса чистење режа 1* 6 инчи коса за сечење на см

DEN 1127.76

Лесен, безбеден сечилото промени со отстранлив сечилото држачот.Доаѓа со 10 двојно ножеви.Orca е за кратко