.

.

Со попуст
На самитот Јаки Двојно Сплит Вратило Јака 5/8 Создаден ОД 1-5/16 Оксид Поставите Завртка Стил | Црна | Pack 4 Парчиња

На самитот Јаки Двојно Сплит Вратило Јака 5/8 Создаден ОД 1-5/16 Оксид Поставите Завртка Стил | Црна | Pack

DEN 1792.80

Од стока
Во магацинот

Спецификација - 5/8 Инчи Создаден ОД 1-5/16" Окно Јаки Двојно Сплит Црна Оксид Поставите Завртка Стил 4 Pcs.Име На Производ Создаден 5/8" Две-Парче Стегање Вратило Јака Јаглероден Челик.Материјал : Јаглероден Челик.Големини - 5/8" (0.625 Инчен / 15.875 mm) ; надворешен Дијаметар : 1-5/16"(1.3125 Инчен/ 33.3375 mm).Ширина : 7/16"(0.4375 инчен / 11.1125 mm) ; Пакет : 4 Pcs Вратило Јака.На самитот Јаки & Индустриски Supply Summit Јаки Двојно Сплит Вратило Јака 5/8" Создаден ОД 1-5/16" Оксид Поставите Завртка Стил Црна Пакет 4 Pieces Product Features1) Произведени со користење висок квалитет на јаглероден челик со црна оксид надворешноста заврши.2) Подобро Заварување имот и отпорност на корозија.3) Пакетот Вклучува штекер куп-точка прилагодете завртка за обезбедување јака на вратило.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 408.00

Вратило јаки се прстен во форма на уреди првенствено се користи за да се обезбеди компоненти на шахти.Ед

DEN 977.28

Сила на тврди и меки шахти.Дизајн целосно се ангажира вратило без marring.Висок axial оптоварување и вртежен м

DEN 593.28

За користење со Lovejoy MOL серија Oldham стил флексибилни цевки собранија (се продава одделно).Флексибилни спо�

DEN 855.12

10000 Макс ВРТЕЖИ во минута 200 Статични Torsional Вкочанетост 5 Макс Вртежен Момент.Пакет Тежина : 5.0 фунти.Sungil М�

DEN 554.40

Оваа јака доаѓа со фалсификувани socketраководител кап завртки за обезбедување на јаката на вратило.Setscrew �

DEN 1483.20

И во двата типови, еден или повеќе завртки се одржи јаки во местото на вратило.На оперативни температури

DEN 2085.60

Тоа е двапарче стегање вратило јака за апликации кои бараат посилни задржување на моќта и поголема axial к

DEN 311.76

Разделат стил дава дополнителна флексибилност и погодност.Хексадецимален завртки за заклучување : Со д

DEN 9192.72

заклучување на уредот : Менгеме.фалсификувани се стега завртка : 5 / 1624x7 / 8 изградба : Две Парче Менгеме.за

DEN 1779.36

Сила на тврди и меки шахти.Дизајн целосно се ангажира вратило без marring.Висок axial оптоварување и вртежен м

DEN 258.96

МултиФункција : Овие се убаво изграден вратило јака за тешки.Да ги користите овие сега ќе импресиониран

DEN 130.56

Setscrew јаки и едно парче стегање јаки мора да биде инсталиран од страна на лизгање на јака текот на крајот

DEN 421.92

Таа е направена од алуминиум за отпорност на корозија и tarnishing и е лесен за употреба во апликации каде ма�

DEN 311.76

Направени од цврст Јаглероден Челик со Црна Оксид Слој.Создаден Дијаметар : 1 / 4", Надворешен Дијаметар : 1

DEN 13558.80

Ruland менгеме стил вратило јаки не март вратило, се бескрајно прилагодливи, и имаат супериорна држи моќ ко

DEN 2217.84

05mm) за соодветно усогласување на парење компоненти.Заврши рамномерно околу бунари за повисоко задржува

DEN 8880.72

Ruland менгеме стил вратило јаки не март вратило, се бескрајно прилагодливи, и имаат супериорна држи моќ ко

DEN 177.36

9 стандарди за максимален вртежен момент способности.Делува како механички осигурач запирање на моќ за

DEN 426.00

Оперативни температури се движат од 40 до 426 степени C (40 до 800 степени (F).На два основни видови на вратило ј

DEN 751.20

Вклучува фалсификувани socketраководител кап завртки за обезбедување на јаката на вратило.Оваа Ruland едно п

DEN 3959.76

Се најде во речиси секој вид на машини и индустрија, вратило јаки се користи во апликации вклучувајќи ме