.

.

Со попуст
4G LTE Рутер, Мобилни Жариште на Податоци Терминал Кутија WiFi Wireless Рутер/Картичка, Поврзете до 10 Уреди, за паметен Телефон, Таблет, Компјутер

4G LTE Рутер, Мобилни Жариште на Податоци Терминал Кутија WiFi Wireless Рутер/Картичка, Поврзете до 10 Уреди,

DEN 2240.16

Од стока
Во магацинот

8 V 2100m Ah(ВКЛУЧЕНИ)Целосно наполнета работно време : 6-7 hours Charging метод : USB charging Support мемориската картичка капацитет : 32 GPhone картичка тип : SIM card WIFI име : 4 GMIFI****WIFI лозинка : 1234567890 Homepage : 192. 95 * 60 * 12mm / 3.Можете да вметнете валидна SIM мрежна картичка со Интернет пакет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.USB полнење - Погодно за полнење метод, компјутер, лаптоп, автомобил полнач, полнење богатство, итн.5 in Package листа : 1 * WIFI BOX1 * USB Полнење Cable1 * Корисникот Manual No клиент reviews If не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Type:
WiFi Box
Model:
MF901
Specification:
MF935-5
Colour:
Black
Display:
3 LED lights
Operating frequency:
4G/LTE-FDD
WIFI:
2.4G 802.11b/g/n
Transmission rate:
150Mbps
Rated input:
5V 1A
Battery:
3.8V 2100mAh(INCLUDED)
Fully charged working hours:
6-7 hours
Charging method:
USB charging
Support memory card capacity:
32G
Phone card type:
SIM card
WIFI name:
4GMIFI****
WIFI password:
1234567890
Homepage:
192.168.0.1
Username:
admin
Password:
admin
Number of connected users:
10
Material:
ABS
Weight:
Approx. 140g
Size:
Approx. 95 * 60 * 12mm / 3.7 * 2.4 * 0.5in
Package list:
1 * WIFI BOX :
1 * USB Charging Cable :
1 * User Manual :
No customer reviews :
If you are not satisfied with our products, please feel free to contact us, we will contact you within 24 hours. For more related product details, please search for CMUNBBBS. :
Додатоци на производи
DEN 1902.96

【Супериорна Брзина и Перформанси】 Speedefy K7 W Wi Fi рутер со dualcore ПРОЦЕСОР и 4*4 MUMIMO технологија, така што може

DEN 10374.48

Лесно и Флексибилни : Google 2 Генерација Гнездо WiFi Рутер систем е сеопфатен и флексибилни.Тоа вклучува еде�

DEN 4228.80

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 7176.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1943.76

WAVLINK AC3000 Безжичен Wifi Рутер доаѓа со 1 година гаранција и 30 ден парите назад .0 Порт споделување на датотек

DEN 4319.76

Висока Ефикасност Wi Fi 6 Уживајте брзо брзина до 2700 Mbps со Wi Fi 6 (802.11 секира).Комерцијални одделение Мрежа з�

DEN 3119.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1199.76

Жичен трансфер го оценувате : 10 / 100 Mbps 4 WiFi брзина на пренос : 1200 Mbps 5 Стандарди и протоколи : WiFi 802...