.

.

Со попуст
YSJJMES Природни Кристал Груба 1PC Природни Суровини Емералд Зелена Груба Ретки Минерали Примероци Камења DIY Исцелување Камен Оркестарот Подарок (Боја : 30-50g, Големина : ?

YSJJMES Природни Кристал Груба 1PC Природни Суровини Емералд Зелена Груба Ретки Минерали Примероци Камења DIY

DEN 1641.12

Од стока
Во магацинот

"На силициум се базира на природно се случуваат скапоцен камен.Широк спектар на природни бои и модели што го прави популарен декоративни и колекционерски камен.Обоена ахат бои вклучуваат неонски pinks, блуз и џинови вена.Во Азија некои форми на agates беа исто така се користи во местото на jade во голем carvings и церемонијални кутии.Ахат е историски birthstone на месец август или септември.Gemstones имаат природни разлики, не постојат двајца се слични.Уникатен подарок за себе или дека некој посебен!".Материјал : Смарагд 1in=25.4 mm Боја : Испрати Случајно Пакет се вклучени : (можете да изберете&randomdelivery Uses Home Decor, Партија Оркестарот, Накит, Роденденски подароци, Нова Година подароци, Уметности и занаети, колекционерски предмети, рачно изработени Информации : 1.Ве молиме овозможи грешка предизвикана од рачно мерење(1-3мм). 2.Различни следи имаат различни бои,ве молиме да се разбере. 3.Природни кристали,секој од нив е различна.4.Случаен испорака.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 15043.68

Тип На Производ : Шише.Пакет Димензии : 16.002 Cm L X38.1 Cm W X38.1 См Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Количина : 1 Corning 250

DEN 215.76

ДВОЈНА ГЛАВА ЧАК : Прави гуми вентили повеќе достапни со две глави за полесен пристап.НАДУВА : Со hooking на

DEN 1918.80

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Разлика од Поевтини Отстранлив Ѕид Decal Налепници РЕАЛЕН ИЗГЛЕД : Печатени со Нај

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 1351.20

★ Идеален за косата ★ Метал pin, мазна рачка, удобен зафат ★ Тоа ќе не нула скалпот или оштетување на коса

DEN 5976.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Материјал : 100% најлон, DWR сло

DEN 15887.76

Пан Филипс Висока Ниска.Само Прислушување Завртки.Глава димензии често се разликуваат од стандардните

DEN 3978.24

Мајки Професионални Инстант Detailer е силиконибесплатно, body shop безбедно, paintable производ кој обезбедува сиг

DEN 1368.00

Ќе работи само за PS4 CUH1115 A системи.Модел : ADP240 CR Ова напојување има 4 pin конекција.Напојување ADP240 CR Замена Д

DEN 287.76

1 / 4" BSP Женски Целосна Пристаништа Еден Начин Воздух Проверете Вентил.Притисок Отпорност : 150 PSI / 1 MPa.Тем

DEN 287.76

Напредни Aechnology : Покриени со калено стакло со користење на врвот на светот технологија на печатење.Напр

DEN 705.60

Направен во САД.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштит

DEN 9913.68

Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est го

DEN 12672.00

Потекло : Шангај, China Custom обработка : Yes Specifications : A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, со зелено растение, зелено растение BC

DEN 1140.00

Moistens и сече лента со еден допир.Укина должини до 46"" во износ од 2.5 метри во секунда.Префрлете се зголемув

DEN 358.80

20 Парчиња Ѓердан Синџири 4 Боја ЛинкКабел Синџир Ѓердан со Hummer Clasps Лице Покривање на Синџир на Рака Лице

DEN 624.00

Чекори беа 3.35 (или 1.97) инчи 3 прикажува по собата.Материјал : Картон ( 0.059 инчи Дебела ) Лесно собранието во

DEN 484.80

Штркот : 200mm / 8"400mm / 16"600mm / 24"800mm / 32";.Двојно HG15 Тешки Линеарна Железнички Водич и SFU1605, Топката завртка на то