.

.

Со попуст
Eioflia Ѕид Зачин Рек,Ѕид Зачин Рек Кабинет,Зачин Рек Организатор Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Удар-Слободен Виси Леќата Организаторот за Кујна Ѕидови 2 парчиња (Сребро)

Eioflia Ѕид Зачин Рек,Ѕид Зачин Рек Кабинет,Зачин Рек Организатор Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Удар-Слободен

DEN 631.44

Од стока
Во магацинот

Feature Wall планината зачин рек-Боја : Сребро.Пакет Including2*Ѕид зачин racksn2*Лепило stickern4*Screwsn2*пластични сидро и завртки.Тежина : 515g Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Материјал : Ѕид Зачин Рек изработени од Нерѓосувачки Челик се издржливи и долготрајни,исто така, цврсти и стабилни,што нема да избледи и ' рѓа лесно.-Големина : 29x6x6 cm/11.Со еден слој дизајн ви овозможува да го промените растојанието помеѓу зачин полици врз основа на потребите.Лесен за инсталација : Бања Нерѓосувачки Челик Полица е лесно да се инсталира,која е опремена со 2 лепило налепници и 4 шрафови и 2 пластични сидро и завртки,можете да изберете инсталација начин ви се допаѓа.Широко се користи : Кујна Леќата Организатор е широко се користат во кујна, бања, спална соба, гаража или на било кое место ќе треба да се задржи сè во ред.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Функција : може да се стави 2 Виси Зачин Заградата заедно или висат нив одделно.-Материјал : не ' Рѓосувачки челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6882.48

★Мултифункција на мозоци управување со стапчиња за јадење кафез, може да се сместат јадења, вилушка лаж

DEN 1444.80

6 делови cruet изградена од BPA free пластика, добра кујна condiment складирање помошник.Доаѓа со лента, која е со р�

DEN 479.76

【Ѕидмонтирани】Секоја полица има помине дупки, и лесно може да се поправи ги на ѕид.Зголемување на прос�

DEN 2980.80

"Тоа изгледа многу убаво, направете ја вашата кујна поубаво.Совршен подарок за вашите пријатели и родни�

DEN 527.76

Бања Countertop Организатор:Можете да поставите некои лосиони, средства за чистење, сапуни, шампони и сл.Дож

DEN 1607.52

Направени од високо квалитетни Високоодделение акрил + Нерѓосувачки Челик Sекопријателски, нема мирис,

DEN 1080.00

[Модерен и Елегантен] – магнетното зачин решетката е добар начин да се продавница зачини [Зачувате Прос�

DEN 143.76

Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, материјалот е безбеден и сигурен, и може да биде дир

DEN 695.76

25 Анти 'рѓа материјал : силна железо, површината, анти' рѓа paint Installation тип на : слободенstandingnotes : 1.Висококва

DEN 455.76

Занает соба [ ЛЕСЕН ПРИСТАП ] : Врвот полица мерки 11.7" D, Долната полица мерки 11 [ ТРАЈНИ ] : Изградени на тра�

DEN 796.56

Тоа може да го намали вашиот складирање време.Тоа може да го намали вашиот складирање време. Тоа ќе не за

DEN 527.28

ОРГАНИЗАЦИЈА Е КЛУЧНА.Користете го овој сет на ѕид монтирани зачин рек организатор во вашата кујна да с�

DEN 1190.40

Капак : Користете хранаодделение од нерѓосувачки челик за лесен пристап и практичност.Висок borosilicate ста�

DEN 959.76

6 кг Простор помеѓу нивоа : 12.5 x 41cm) Производ Тежина : 1.Спајс на Дофат и организиран Кујна Бања Организатор

DEN 540.00

Транспарентен пластични тегли да се потенцира неговата содржина секоја тегла состои од капакот и лажи

DEN 948.00

Уникатен слоевит дизајн : независната зачин решетката има три слоеви.Практично да ја видите она што е вн

DEN 2021.76

Тие се лесно да се чисти и може да бидат фрлени на машина за миење садови, па вие не мора да чистење повто�

DEN 3416.88

Издржливи и без мирис.Чувајте ги вашите зачини далеку од прашина целосно.Тоа може да се користи за да се

DEN 624.00

Ширина : 15 3 / 4 "Длабочина : 3 7 / 8" Height : 3 1 / 2 " Ширина : 40 см Длабочина : 10 см Висина : 9 cm.Заштедува простор на count

DEN 551.76

Модерната tabletop зачин рек организатор лента со бакарна жица дизајн и цврсти изгорена дрвна база за додав

DEN 10031.52

Се зголеми просторот и да се трансформира тешко да се стигне до агол кабинет со 2Нивоа ПоловинаМун Униве

DEN 623.76

Не Двоумете се : Ако наидат на проблеми пред или по купувањето, можете да не контактирате и нашите профес