.

.

Со попуст
tuzhi Подот Светилка Модерна Метал Подот Светилка со Стаклена Топка Абажур, Антички Месинг Заврши Минималистички Нордиските Дневна Соба Вертикална Спалната соба Ок?

tuzhi Подот Светилка Модерна Метал Подот Светилка со Стаклена Топка Абажур, Антички Месинг Заврши Минималистички

DEN 5523.60

Од стока
Во магацинот

➤Простор : дневна соба, спална соба, студија, трпезарија. ➤Големина : D20cm*H118cm. ➤Технологија : печење лак, боја : златна. ➤Материјал : хардвер + стакло, извор на светлина : E14. ➤Област : дневната соба/спалната соба/aisle.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2159.52

JITHCG Светлината на Светот, Топло Вашиот Heart Storage Полици Мерки : L : 10.Топли бои може да се создаде пријатна д

DEN 1031.76

Ладно Бела,Природни бела,Топло Бела, и Топла(од 2500 К до 6000 K).И антиотсјај осветлување за да одбегнете зам

DEN 863.76

Флексибилни gooseneck дизајн ви овозможува да се прилагоди на светилка на секој агол, да се директна светлин

DEN 15083.52

● Ефективни : Ова трајни осветлување решение заштедува пари и енергија.Светилка обезбедува 50.000 часа на

DEN 1291.20

Често се направени од прецизно наредени обоени стакло плочки, турски мозаик подот светилка нуди око фаќ

DEN 1243.20

▶【Опис на производот】Материјал : не ' рѓосувачки челик+акрилик;Боја : Црна;Големина : како на сликата по

DEN 1773.60

3000~6000 K Боја Температура : Топло Бела, Кул Бело, Природна Бела боја 5 Нивоа на Осветленост : се Избере соодв

DEN 1103.76

Екран на допир Панел Контрола : 1 Допрете лесно контрола допирни панел кој се наоѓа на светилка главата,

DEN 11716.80

Боја : Добредојдовте на Нашиот Шопската Посакуваме Пријатен Шопинг Искуство!Нашите Производи Се Целосн

DEN 2087.76

Тоа е светлина и лесно да се движите.Светлина зрачи мека и нежна.Ако не ни е потребна светлина, можете да

DEN 2487.12

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1679.76

Сите од нас Уживаат во најубавите време од денот, со овој современ дизајн.Оваа Greensun подот светилка освет

DEN 2087.76

Ние Продавница Има Различни Стилови и Бои, Ако Ви Треба Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Продавница

DEN 2135.76

100% Памук.Увезени [СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА] : Ова подот светилка е прекрасен прилог на било соба или просто

DEN 1216.80

Со својата јасна текстура и висока светлина, класичен изглед носи елегантен амбиент на собата и овозмож