.

.

Со попуст
Woolnut Ракав за MacBook 12 - Коњак

Woolnut Ракав за MacBook 12 - Коњак

DEN 1896.00

Од стока
Во магацинот

Наменета за : Mac Book 12-инчен (почетокот на 2015 година до средината на 2017 модели).Овој исклучок, заштитен ракав за Mac Book 12 инчен модел е направена од најдобрите материјали.Надворешноста е направена од црното полно зрно зеленчук пржен кожа и внатрешноста на ракав соочуваат со вашиот Mac Book е 100% природен сива волна почувствува.Две материјали совршено се надополнуваат едни со други и ќе текот на времето само се повеќе убави како патина се развива.Совршено тесни fit – наменска ракави, за секој Mac Book модел.Највисок квалитет на зеленчук пржен полно зрно Скандинавските кожа.Се развива една убава кожа патина со текот на времето и да го користите.Премија од 100% природна волна почувствува од Германија.Минималистички и безвременски шведски дизајн поставува тоа, освен.Лесен за полнење на Mac Book право во ракавот.Врвен да се користи како подлога под Mac Book додека го користите.Направена да трае цел живот.Дизајниран во Шведска.Нашиот потпис Mac Book ракав е направен од најдобрите зеленчук пржен кожа, со користење на внатрешни работи на најдобрите 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

7 оз), лесно да се носат и се стави во ранец.Внатрешни Димензии : 11.Мазна двојно нерѓосувачки патентите да

DEN 453.60

Handsewn за совршено се вклопуваат за Google Пиксели 2 Оваа торба само ќе одговара Google Пиксели 2 без никакви доп�

DEN 1965.60

Лесно да се Insall деинсталирате и да го Притиснете опфатени копчиња, сите пристаништа и контроли.Оваа Год�

DEN 184.56

Одговара на Секој паметни телефони : Телефон држачот на компатибилен со i Phone,Samsung Галакси,и сите повеќет�

DEN 1869.60

Како да го користите : 1 Ако не сакате да користите, тоа би можело да бидат отстранети чиста од вашиот моб�

DEN 431.76

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Обезбедува максимална заштит�

DEN 902.16

0 (Z170 C / Z170 CG / Z170 MG) AsZen Pad 7.0") Леново Табот 2 A730 (7.0 Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (Z380 KL / Z380 C) AsZen Pad C 7.0 V400 / V410 (LTE) / VK410 / UK4

DEN 263.52

Голема заштитна мобилен телефон торбичка за шопинг, датира, брзо надвор, ноќта, велосипедизам, пешачење,

DEN 574.08

СТИЛСКИ ЗАШТИТА – го Заштитува вашиот телефон од гребење, нечистотија и светлина шокови.Мека корица : Sla

DEN 1754.40

【СО РАКА КАРАКТЕРИСТИКИ】Преносни рамо, рака може да ви помогне да го носат вашиот i Pad со повеќе безбеде

DEN 588.72

СТИЛСКИ ЗАШТИТА – го Заштитува вашиот телефон од гребење, нечистотија и светлина шокови.Мека корица : Sla

DEN 2107.20

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни �

DEN 1783.20

Handsewn за совршено се вклопуваат за Гасеница Мачка S61 Оваа торба само ќе одговара Гасеница Мачка S61 без ник

DEN 334.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Високквалитет мазен материјал кој мо�

DEN 335.76

Материјал : Површината Е Направен Од ВисокоГустина Оксфорд Ткаенина, Исполнет Со Полиестер Пена Пополн�

DEN 1171.20

Стилски компјутер перниче е многу погодна и за деловни патувања, канцеларии, студии, предавања, хотели, �

DEN 184.56

Handsewn за совршено се вклопуваат за Huawei Чест 7 X.Оваа торба само ќе одговара Huawei Чест 7 X без никакви дополни�

DEN 2013.60

[Универзален Дизајн] Универзален дизајн го прави совршен за повеќето мобилни уреди од 4,7 инчи или погоре

DEN 239.76

Премиум Квалитет лесен материјал 2 начин zip обезбеди лесен пристап.Мека и издржливи внатрешниот материј

DEN 191.76

Handsewn за совршено се вклопуваат за Razer Телефон.Оваа торба само ќе одговара Razer Телефон, без никакви дополн