.

.

Со попуст
Lurrose 6Pcs Силиконски Усни Четки Сенки Четки Applicators Усна Шминка Четки за Примена на Крем или Течни Око Сенки и Усна Бои

Lurrose 6Pcs Силиконски Усни Четки Сенки Четки Applicators Усна Шминка Четки за Примена на Крем или Течни Око

DEN 256.56

Од стока
Во магацинот

Со капак дизајн, полесно да се носат во вашите чанти.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : Силикон и ABS - Големина : 7.Пакет Вклучувајќи 6 × силиконски усни четки. 39in - ви Овозможува да добиете прецизна примена на производот кога поставата на усните, во голема мера го зачувате вашиот труд.- Боја : Бела.- Совршен подарок за оние кои сакаат шминка, па дури и само за учење и да експериментира со шминка.Тоа исто така може да се користи како сенки четка да се применуваат paillette сенки.- Тоа исто така може да се користи како сенки четка да се применуваат paillette сенки.Совршен подарок за оние кои сакаат шминка, па дури и само за учење и да експериментира со шминка.- Лесно да се носат.Лесен за употреба и преносни, може да се стави во долго паричник или козметички торба, добро за носење и.Може да се стави на усна четка во џеб, паричникот или ташна, може да се сфати на било кое место ви треба.- Со капак дизајн, полесно да се носат во вашите кеси.Опис на Овие усна козметички производ applicators се направени од кожа - friendly силикони на едниот крај, нежна за кожата и да ви донесе најдобра шминка ефект.Лесно да се носат.Може да се стави на усна четка во џеб, паричникот или ташна, може да се сфати на било кое место ви треба.Ви овозможува да добиете прецизна примена на производот кога поставата на усните, во голема мера го зачувате вашиот труд.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1665.60

Усна четка должина : 9.3 cm (3.6 инчи) Висок квалитет, удобно допир на усните На услужни влакната може да се по

DEN 2078.40

Усна четка должина : 9.3 cm (3.6 инчи) Висок квалитет, удобно допир на усните На услужни влакната може да се по

DEN 2349.60

Број на Парчиња : Една Единица.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 2 Големина : 6.6 cm.Се Користи С

DEN 2366.40

Усна четка должина : 9.3 cm (3.6 инчи) Висок квалитет, удобно допир на усните На услужни влакната може да се по