.

.

Со попуст
HP 24-dd0017c 23.8 Full HD Сите-во-Едно Десктоп Компјутер, AMD Ryzen 3 3250U, 8GB DDR4 RAM меморија, 1TB HDD, 9EE53AAR#ABA (Продолжува)

HP 24-dd0017c 23.8 Full HD Сите-во-Едно Десктоп Компјутер, AMD Ryzen 3 3250U, 8GB DDR4 RAM меморија, 1TB HDD,

DEN 897.60

Од стока
Во магацинот

AMD Ryzen 3 3250 U Dual-Core Процесор 2.60 GHz. 8 GB DDR4-2400 SDRAM меморија (1 x 8 GB) 1 TB 7200 RPM SATA HDD. 23.8-инчен дијагонала FHD VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување на три-двострано микро-работ на екранот (1920 x 1080).AMD Radeon Графика (Интегрирано).Windows 10 Дома 64-Битна.Повеќе од tower The HP Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР мешавини на моќта на десктоп со убавината на тенок, модерен екран во еден сигурен уред дизајниран да расте со вас.Се создаде.Работа.Play Bring вашата креативност на живот на Full HD микро-раб на екранот.Непречено да стримувате содржина и да играат вашите омилени игри со AMD Radeon Графика.Windows 10 Дома 64-Bit AMD Ryzen 3 3250 U Dual-Core Процесор 2.60 GHz8 GB DDR4-2400 SDRAM меморија (1 x 8 GB) AMD Radeon Графика (Интегрирано)1 TB 7200 RPM SATA HDDFinish : HP заврши во снег white HP приватност камера со интегриран двоен низа дигитални microphone DVD-Писател, 23.8-инчен дијагонала FHD VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување на три-двострано микро-работ на екранот (1920 x 1080)10/100/1000 База-Т Мрежа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 7199.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5232.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1461.60

【Меморија Изграденаво HD popup приватност камера со дигитални микрофон; Стерео Звучници, Intel WiFi 6 2x2 (Свирка+