.

.

Со попуст
UpBright AC/DC Адаптер за Брат P-Допир PT-2300 PT-2310 PT-2400 PT-2410 PT-2500PC PT2300 PT2310 PT2400 PT2410 PT2500 PC PTouch Етикета Произведувач на Печатач Електронски Етикетирање 9.5 V - 12V Напојување Кабелот

UpBright AC/DC Адаптер за Брат P-Допир PT-2300 PT-2310 PT-2400 PT-2410 PT-2500PC PT2300 PT2310 PT2400 PT2410

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 12 VDC AC / DC Адаптер Компатибилен со Брат P-Допир PT-2300 PT-2310 PT-2400 PT-2410 PT-2500 PC PT2300 PT2310 PT2400 PT2410 PT2500 PC PTouch Етикета Произведувач на Печатач Електронски Етикетирање Систем 9.5 V - 12 V Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 12 VDC AC / DC Адаптер Компатибилен со Брат P-Допир PT-2300 PT-2310 PT-2400 PT-2410 PT-2500 PC PT2300 PT2310 PT2400 PT2410 PT2500 PC PTouch Етикета Произведувач на Печатач Електронски Етикетирање Систем 9.5 V - 12 V Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 156.96

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 479.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 335.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест

DEN 287.76

Боја : Црна Материјал : Пластични Моќ Кабел должина : 200cm / 78.Зачувај себе пари за редовно батеријата проме

DEN 1790.40

Висок Квалитет на Сосема Нов AC / DC Адаптер за Полнач Компатибилен Напојување.Вклучува Кабелот За Напој

DEN 1574.40

☪【ПАРАМЕТРИ】 : Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Направени со Највисок Квалитет...

DEN 479.76

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

DEN 839.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 239.76

Моќта полначот се специјално дизајнирани и тестирани за нов Малина Пи 4 4 B, нуди максимална стабилност и

DEN 263.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 243.60

✔Направен од висок квалитет на животната срединапријателски материјал, издржлив да ја користите ✔Едн

DEN 215.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 479.76

0 V 30 VDC 36 VDC Префрлување Класа 2 Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 100240.0 V 30 VDC 36 VD

DEN 479.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 383.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1048.80

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 407.28

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличе

DEN 1113.60

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 684.00

❤【Најдобра Услуга】 : Ние нудиме еден непрашања, побара полн со пари гаранција за враќање.PPJ AC Адаптер З

DEN 383.76

Само Компатибилни со 2021 Apple М1 i Mac 24инчен 143 W адаптер(вклучувајќи Ethernet порта)(адаптер уредот не е вклучен

DEN 383.04

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Пластика; Нето Тежина : 225g.Пакет Содржина : 1 x AC / DC Адаптер;

DEN 1797.60

DELL INSPIRON 153520 ЛАПТОП со INTEL : I32370 M / CI32.40 G 6 GB / 2DIMM 500 GB / 5400 RPM DVDRW Гдин 10 / 100 802.11 B / G / N+BT веб КАМЕРА INTELHD3000 / 1696 MB 15.6

DEN 311.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се