.

.

Со попуст
Wasabi Моќ AC Адаптер & Полнач за Sony DCR-HC52

Wasabi Моќ AC Адаптер & Полнач за Sony DCR-HC52

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Овој адаптер е направен за да имаат висок квалитет на филтрирање да се заштити вашата инвестиција.Задоволува (или надминува) ОЕМ стандарди. 3 Годишна Гаранција.Оваа AC Адаптерот има лесен и тенок дизајн што го прави погодно за напојување на вашите видео камера и/или моќ вашата батерија од било кој штекер.Тој е дизајниран да обезбеди непрекинато моќта на вашиот видео камера од AC извор на енергија, што овозможува лесна за употреба при користење на видео камера за продолжениот снимањето или гледање, без одвод енергија од батеријата пакет.Пакетот вклучува : AC адаптерот и кабелот за напојување.Го заменува Sony AC-L25, AC-L25 A, AC-L25 B, AC-L25 C, AC-L200 Компатибилна со следниве модели на Sony : DCR-HC52.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 684.00

❤【Најдобра Услуга】 : Ние нудиме еден непрашања, побара полн со пари гаранција за враќање.PPJ AC Адаптер З�

DEN 311.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 1048.80

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 839.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 383.76

Само Компатибилни со 2021 Apple М1 i Mac 24инчен 143 W адаптер(вклучувајќи Ethernet порта)(адаптер уредот не е вклучен

DEN 479.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 383.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 383.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

DEN 1919.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 407.28

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличе�

DEN 383.04

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Пластика; Нето Тежина : 225g.Пакет Содржина : 1 x AC / DC Адаптер;

DEN 818.40

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 479.76

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

DEN 350.16

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 1113.60

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 383.04

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

DEN 359.76

ТМоќ Направени со 6.6 МЕТРИ КАБЕЛ адаптер за Полнење Напојување Полнач , Бренднови Влезниот Напон Спекта�