.

.

Со попуст
5 Пак Multicolor Поставите Baofeng УВ-S9 Плус 8-Вати Висока Моќност двонасочна Радио Долга Низа Батерија Воки Токи со USB Конектор за Кабел,Програмирање Кабел

5 Пак Multicolor Поставите Baofeng УВ-S9 Плус 8-Вати Висока Моќност двонасочна Радио Долга Низа Батерија Воки

DEN 2068.80

Од стока
Во магацинот

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Li-ion батерија капацитет : 2200 m Ah Антена отпорност : 50 OHMS Независна операција на A / B бенд (УВ UU В) 128 групи на чување канали Контекст мени оперативен режим VFO и скенирање на меморијата канали Итни аларм Timer timer (ОБУЧУВАЧИ) 0 ~ 9 ВОКС оценки избор на PTT & АНИ ID Компресија-продолжување на глас 50 CTCSS / 104 DCS Висока / ниска моќност TX избор Зафатен канал lockout (BCLO) DTMF функција ФОРУМОТ функција ВОКС функција Зафатен lock функција за Скенирање функција Следи функцијата Timer timer функција (ОБУЧУВАЧИ) LCD ЕКРАН Двоен дисплеј за Приказ на батеријата напон функција Прикажување и изменување на функциите на канал Индикаторот за јачина на Сигналот Тастатура заклучување на функцијата Интегрирани LED светилка Клон функција жица Итни аларм функција слаба батерија аларм за заштеда на Енергија функција Висок / среден / низок моќ TX избор на Кинески и англиски глас прашува Димензија (LXPXH) : 58x32x150mm (не антена) Пакетот Вклучува : 5 X Преносни радио 1 X Програмирање Кабел за Антена 5 X 5 X Li-ion батерија 5 X НИ полначот 5 X USB Конектор за Кабел 5 X Спојувалка за каиш 5 X slingshot 5 X прирачник за корисникот 5 X Слушалка. 【Единствен Програмски Кабел】Со Baofeng USB програмирање кабел PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8. 5 Пак Multicolor Поставите Baofeng УВ-S9 Плус 8-Вати Висока Моќност двонасочна Радио Долга Низа Батерија Воки Токи Сите наши статии се нови!Спецификации : Модел : Baofeng УВ-S9 Плус Енергија : Tri-Сила Двоен дисплеј / двоен режим на подготвеност Номинален напон : 7.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.28

Печатени обрасци се сите еколошки печатење методи, со богати бои и јасни обрасци.Ова е причината зошто о

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 890.40

Оваа туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш го користите �

DEN 739.20

G Форма Слушалката Слушалката PTT Компатибилен за 1 PIN за HYT Hytera Motorola Радио Радија и Многу Повеќе кои Бараат

DEN 1343.76

Кутија за чевли треба да биде инсталиран од страна на себе си.5 CM , 47x32x21 CM , 27.Бренд : ZRONGQFMaterial : Plastic Size : 31x22x12

DEN 1723.20

8 НИВО RESISTANCE8 нивоа магнетни отпорност на системот, мазна и тивко.Место циклус на врвот на табелата и мож�

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост�

DEN 1267.20

Прецизно изработени совети со супериорен fitment за фул контакт одговара и подолг живот.Перформанси оптим�

DEN 532.80

Внимание.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба 【Модерен & Користете】Ни

DEN 1128.00

Highquality поддршка цевка дебели имајќи површина без тресење со голема брзина, максималниот loadbearing 150kg.Outofthebo

DEN 2356.80

Ние се обезбеди најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ед�

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк �

DEN 599.76

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп�

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 156.48

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 1015.20

Излез : 5 V1 1А (Max 5 V11.Исто така, и врвот и на дното имаат СТП микрофибер кожа ќе го задржи вашиот телефон во �

DEN 150.96

Големина : големината на нашите високосјај алуминиумска фолија е прибл 7.5mx11cm, кој е мал и лесен за чување

DEN 1442.40

30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбеднос

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ♥ Вашиот Избор Не

DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и �

DEN 369.36

✔✔✔КВАЛИТЕТ И ТРАЈНОСТ : Нашите нокти алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик и се