.

.

Со попуст
за Жилет E90 Полнач, Lnauy Компатибилен Адаптер со Жилет Електричен Скутер E90 Замена на Напојување Кабелот за напојување 12V 1А

за Жилет E90 Полнач, Lnauy Компатибилен Адаптер со Жилет Електричен Скутер E90 Замена на Напојување Кабелот

DEN 1341.60

Од стока
Во магацинот

【Компатибилен】Компатибилен со Жилет E90, Компатибилност со Жилет E90 Педалот за гас, Power Rider 360, Жилет Jr. Електричен Вагон, Boreem Tankman, Mambo Слобода 312, Xcooter Торнадо XC505 GT2, Minimoto Подводните Џип и други 12 V батерии. 【Спецификација】Текст : AC 100-240 V 50 / 60 Hz Излез : 12 V DC 1А Линија должина : 1.8 М/6 FT. 【Безбедност】Овој производ има се тестирани и потврдени за да се обезбеди тоа ќе работат.Таа има неколку вградената заштита за да се спречи прекуструјна, што преполнувањето, краток спој и прегревање. 【Совршена Замена】 Совршена замена за оригиналната напојување.Обезбедуваат безбедно и стабилно тековни на вашата опрема. 【Гаранција】Овој производ доаѓа заедно со 30 ден пари гаранција за враќање и 1 година гаранција.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3599.76

Пријави преку повеќето случаи до дебелина 3мм.Капка XL Безжичен Полнач обвиненија сите Чи компатибилни у

DEN 232.56

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Тешко квалитет ЕВА материјал е Полуводоотпорен, антишок, водоотпорен материјал обе�

DEN 527.76

Стави надолу, наплатаведнаш, 10w полнење енергија, висока ефикасност, брзо полнење, полнење со школка, ушт

DEN 206.16

Спецификации : тип на Производ : Безжичен Полнач Приемник е Применливо порт : Микро порт Примање напон : DC

DEN 4072.32

Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со сервисот во времето и ние �

DEN 1020.00

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

DEN 429.84

Стилски, компактен изгради трае до минимален простор и носи софистицирана смисла на технологијата во в�

DEN 959.52

Ние обезбедуваме 90 дена попродажба на услуги на клиентите Опремени со висок квалитет QC2.i Phone 12 / 12 Pro / Pro Ma

DEN 324.00

Внимателен дизајн, слободни раце, разумен дизајн на аголот на гледање.Лесно можете да се поврзете на пол

DEN 1500.00

Она што Ќе Добиете : Power Wave Подлога, 2 ft Микро USB Кабел, добредојдовте водич, грижете себесплатно 12месеци г�

DEN 2603.76

By приклучните Галакси Note8, Галакси S8 или Галакси S8 плус во" De X Станица, вашиот телефон ќе започне специја�

DEN 1927.20

★Ве молиме да земете магнетни или метални додатоци кога се полни.Боја : Црна.Тоа е најдобар празник Божи

DEN 239.76

Тоа го поддржува Чи полнење стандард, Samsung брзо полнење стандард, како и други безжични уреди за полнење.

DEN 455.76

elago е MS ПОДЛОГА, компатибилен со Apple Mag Safe, само што влегов интересно со оригинални ликови на Глобалната К�

DEN 335.76

Ново : Висок Квалитет На Полначот База.Компатибилен со сите P2 & P3 Се користи за да го замени вашиот полнач

DEN 420.00

БРЗО ПОЛНЕЊЕБрз полнач со излезна моќност до 10 W, полнење фреквенција : 110205 KHz, ефикасноста на полнење> 75%,

DEN 383.76

Компатибилност : Дизајнирани за Магнетни Безбедно полнење на уред кој е компатибилен со Smart Телефон 12 Ми

DEN 434.40

Име на производ DVD Микро Мотор.Модел RF300 F12350 Напон DC 5.9 V Висока температура отпор, висока отпорност на абе

DEN 2126.40

ЗВУКОТ ШТО КАРПИ : На AKGtuned 12mm говорникот и подобрен бас тон игра сè во студиоквалитет на звук.Отворен диз

DEN 1701.84

Производителот гаранција може да не се применува.Направени за Mag Safe : Дизајниран за лесна интеракција со

DEN 1701.84

Производителот гаранција може да не се применува.Направени за Mag Safe : Дизајниран за лесна интеракција со

DEN 1930.56

USB Кабел за Управување.Обезбедување на постојан и сигурен заштита за до 8 уреди, мултипорта моќ лента ме�

DEN 336.48

Полнење на уредот преку вклучени полнење кабел Мултифункција : пренослив дизајн, со полнење и база функ�

DEN 1711.20

Не произведуваат топлина.Универзална comatblity да ја полните all Qiот за паметни телефони.Долго полнење кабел