.

.

Со попуст
SYOAUTO Компактен Автомобил Рог Камион Рог 12V Рог Водоотпорен Висок Низок Тон Универзална Одговара Супер Висока Електрична Полжав Рогови 12V Рог Замена на Комплет за во

SYOAUTO Компактен Автомобил Рог Камион Рог 12V Рог Водоотпорен Висок Низок Тон Универзална Одговара Супер Висока

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Зголеми вашиот возење доверба : SYOAUTO 12v автомобил рог е многу доволно гласно за да се добие други возачот внимание.На 120d B автомобил рог е големо подобрување во однос на акции рог, луѓето ќе се движат надвор од вашиот начин, кога е потребно.Јачина нема да бидат игнорирани : автомобил рогови 12v доволно гласна да добива други возачот и пешачки внимание.Се ослободи од кловн рог, треба да се слуша во секој вонредна состојба.Ве молиме не користете го во близина на училиштето или во болница.Зошто да изберете SYOAUTO На : 12 V рог има високи фиксни монтажа заграда, чист бакар на спирала калем, ABS инженеринг пластични школка, супер висока дијафрагмата.Доаѓаат со одличен материјал, научни дизајн може да се добие висок напојува звук и најдолг животен век. 10-мин брза инсталација На : 12v рог комплет не е поларитетот.Ве молиме бидете сигурни дека рог устата надолу не се нагоре за да го заштити од кал и автомобилот има доволно простор да се инсталира на полжав рогови.Универзална одговара за сите 12 V возила(автомобил, камион, ЏИП, мотор, јахта, брод, off-road возило, автобус итн.).Не почести замени : автомобил рог замена изградба на квалитетот, надградени водоотпорен материјал, авто рог може да се звучеше повеќе од 200,000 пати, подолг живот, со 12 месеци гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1396.80

Owerful и Издржливи Воздух Рогови Тешки Труби Висока Излезна Компресор 12 V Супергласно Воздух Рог моќен дво

DEN 829.92

Некорозивни и оксидација отпорни компонента за заштита.Electrically изолациони за употреба со искра приклуч�

DEN 676.56

Високо Квалитетен Материјал : 100% високо квалитетни материјали.Добар квалитет не само што може да обезбе

DEN 239.76

Висок тон рог може да биде инсталиран на секое возило, како што се UTV, АТВ, RZR, Голф количка, Мотор, брод итн

DEN 694.08

Сириус XSV300 V1 тјунер вклучени.Направени за i Pod / i Phone.Вграден Bluetooth конективност.Двете заднимонтирани USB п�

DEN 419.76

Она што ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња електрични полжав рогови, 2 парчиња црвени пластични маски, 2 пар

DEN 758.16

Препознатлив стил.Иновативни производи.Парична казна квалитет на производите.Класичен Носталгија Мле�

DEN 6308.40

Пумпа за притисок – Сопирачки систем.Овој дел се вклопува следниве модели : Опел Meriva Мк II 1.4 (2010 ) 88k W Опел

DEN 804.00

Напон : DC 12 V 8 Различни Звуци.Метална Конструкција 8да се префрлате Жичен Контрола Кутија.Монтажа Хардве�

DEN 455.76

♡Изработена од ABS пластика, издржливи ♡Гласен и јасен звук ♡Ниска потрошувачка и високи перформанси ♡

DEN 383.76

Влезен напон : DC1050 V.Излезен напон : Load Линеарна.Внесување на струјата : бараат големи од моторни оператив

DEN 1319.76

************************************************************* Предмет Тип : Мултитон & Claxon Рогови Име на Модел : TKHOM070 Фреквенциски Опс

DEN 1428.00

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Може да се инсталира лесно.Вклучува хардвер монтажа и црева што треба.СИЛЕН И КВА�

DEN 290.64

Име На Производ : Отворање На Оптоварување Се Префрлат;Модел Бр : HK1 A;Тип : Нож Switch.Пол : 3;Номинална Напон :

DEN 95.76

Мини USB Полначот со индикатор за светло сили паметни телефони, слушалката.Се конвертира запалка приклуч

DEN 398.40

Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра мат

DEN 239.76

1 Еден рог blares надвор силен и моќен предупредување.Тоа може да произведе звук како гласно како 110 DB.Голем�

DEN 309.12

Име на производ : Рог; Одговара за Автомобил, Мотор; Напон : DC 60 V.Сензибилитет : 105d B; Дупка со Дијаметар : 6.8

DEN 574.80

МАТЕРИЈАЛ : Овие лустерот штекер опфаќа се направени од издржлив хартија.ДИМЕНЗИЈА : Секоја хартија ште�

DEN 696.00

Секогаш се подготвени да одат, без гас е потребно.Оваа рог работи само кога се фрли.Труба завртки на пумп